Burcunuza Göre Hayatınızın Amacı

Güncellenme tarihi:
Balık Burcu

Kendini aşmak farkındalık, Balık'ın hedefi budur. Balık yaşamın dramaları karşısında kendini aşma esinlenme ve sükunet deneyimleme yönümüzü temsil eder. Balık burcu ruhsal deneyimler yaşamak fizik ötesi dünyalara ulaşmak veya bir hapishane gibi gördüğü bedeninin sınırlarından kurtulmak için büyük istek duyar. Empati, duygudaşlık ve şefkat Balık'ın kaynaklarıdır. Balık'ta kişilik esnektir. Değişken koşullara göre eğilir, bükülür ve akar. Başka insanları anlamak onlara şefkat duymak ona doğal gelir. Bu dünyanın değerlerine önem vermez. Balık dinleyen ve yargılamadan düşünen büyük spiritüel danışmanların burcudur. Balık'ın amacına erişmek için yaşamımızın adımız, rütbemiz ve seri numaralarımızdan fazlasını içermesi gerekir.

Balık'ın stratejisi dünyayı bırakmaktır. Balık, yaratmak için bu kesinlikten kurtulmalıdır. Balık "büyük kaçışın" burcudur. Dünyadan kaçışın değil daha ziyade güçlendirdiğimiz egolarımızın zulmünden kaçışı. Rekabetten uzak durmak, yardıma hazır olmak, şefkat, merhamet eğer Balık bu davranışları geliştirebilirse dünyasal varlıklarının iniş çıkışlarını, kaygılarını olgunlukla izleyebilirse çok canlı ve uyarıcı bir hayat onun gelişimsel hedefini destekler. Sadece olayların ve nesnelerin zihinden bağımsız olduğu düşüncesinden kaçınması gerekir. Öğrenmesi gereken; net bir kimlik duygusu geliştirmek, hayal dünyasında kaybolmadan esinlerini objektif dünyada evrensel yaratıcılığa dönüştürmektir.
Yayın tarihi: 15.01.2015
146693
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.