Burcunuza Göre Hangi Ağaçsınız?

Güncellenme tarihi: 17.03.2017
01-10 Nisan : Üvez : (Hassasiyet) Dikkat çekici, neşe verici, bencillikten uzak dikkat çekmeyi seven biridir.Hayata bağlıdır. Yerine ve duruma göre hem bağımlı hem bağımsız olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas, ve artistik özellikleri vardır. İyi bireş olur ama çok zor affeder.

11-20 Nisan : Akçaağaç : ( Özgür zeka) Hayal gücü ve orijinalliklerle dolu hiç de sıradan olmayan biridir.Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenli, yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir. Başkalarını etkilemeyi sever.

21-30 Nisan : Ceviz : (Tutku) Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir.Asil bir ruhu vardır. Spontanedir. Çok hırslıdır ve hiç esnekliğiyoktur.Zor ve alışılmışın dışında bir estir. Çok zor beğenir. Sadece takdir eder.Çok kıskanç uyum göstermek için fazla fedakarlık etmekten de hoşlanmaz. İlginç stratejiler üretir.
102612
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.