Burcunuza Göre Dekorasyon Önerileri

Güncellenme tarihi:
Koç burcu

Öncelikle koç burcu ateş grubunun en hırslı burcu. Mutlaka kendi yaşam alanında karakterini ortaya koyacak net çizgiler ister. Eğer evleneceğiniz kişi 'koç burcu' ise "aman hayatım sen otur ben mobilyaları seçerim" diyemezsiniz. Kendi fikrini sunacak ve zevkine uygun eşyaları almanız için zorlayacaktır. Sanata eğilimlidir. Malzeme seçimlerinde cesur parçalara yönelmek, ona klasik seçimlere göre daha çok zevk verir. Kırmızı renk gibi enerjisi yüksek sıcak renklerden hoşlanır. Rahatını da düşüneceği için sallanan sandalye ya da lüks deri masaj koltuğuna sahip olmak koç burcunu fazlasıyla mutlu edebilir.

Yatak odası yerine salon gibi iletişimin ön planda olduğu yaşam alanlarına seksi ayrıntılar da koymak isteyebilir. Nü bir tablo, güzel kokulu mumlar ve loş ışıklı özel tasarım lambalara koç burçlarının evinde rastlayabilirsiniz. örneğin, Habitat mağazasından rahat, seksi, kırmızı bir koltuk koç burçlarının zevkine hitap edecektir.
Yayın tarihi: 24.02.2015
210019
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.