Burcuna Göre Partnerini Tavla!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Yay burcu erkeğini seviyorsanız

Fazlasıyla heyecanlı ve çoşkuludur. Olgunlaşması için uzun yıllar geçmesi lazımdır. Açık görüşlüdür. Sizden de aynı şeyi bekleyecektir. Klasik düşünceli bir kadınsanız bu ilişkinin yürümesi oldukça zordur. Maceraperesttir. Sadakatlik konusunda zorlanabilir. Hayata fazla ciddi bakan birisi iseniz, sakinlikten hoşlanıyorsanız Yay Erkeğiyle ortak bir noktanız en başından yok gibidir. Aşkta fiziksel açıdan uyarılmaktan oldukça zevk alır. Kolayca sizden etkilenebilir.

Evlilik ona uzak bir kavram olabilir. Kolay kolay düşünmez. Anlık dürtüleriyle yaşar, aklına geleni yapmaktan hoşlanır. Bulunduğu ortamı şenlendirir, gayet rahattır. Sizden de bunu bekler. Sorunlarla uğraşmaktan hoşlanmaz. Hayatın yaşanmaya değer olduğunu düşünür,sıkıcı ve boğucu durumlardan uzak kalmaya çalışır. Fazla duygusal veya aşırı denetimci, üzerinde baskı kurmaya çalışan bir kadına tahammülü yoktur. Tam elde ettim dediğiniz anda bir kuş gibi uçup gidebilir.

Kalbi çok temizdir. İçinde ne varsa saklamaz söyler. Kimilerine göre patavatsız bulunsa da, o böyle olmaktan asla vazgeçmez. Elindekini bölüşür, cömert ve iyi yüreklidir. Derin düşünebilir ama aynı zamanda çabuk karar verir. Sabırlı değildir. Kurallardan nefret eder, kural koyan kadınlardan hiç hoşlanmaz. Bir anda valizi elinde bir yerlere gidebilir. Durdurmaya kalkmanız pek bir işe yaramaz. İsterse kalır, isterse uzaklaşır. Eğer sizi sevmişse yanınızdadır. Sevmediyse zaten açıkça söyler.

Eğlenmekten hoşlanır, ilginç yerler bilir, gezmeyi sever. Sosyaldir. Sessizlikten hoşlanan biriyseniz bu beraberliğe hiç başlamayın daha iyi. Onu anlamakta kimi zaman zorlanabilirsiniz. Bir konu hakkında tartışmaya girdiğiniz anda asla taviz vermez. Size fikirlerini kabul ettirene kadar uğraşır. Kendi isteklerine oldukça düşkündür. Doyuma ulaşmıyorsa bir başkasını beğenmesi, hoşçakal demesi gayet kolaydır.
82936
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.