Burcuna Göre Partnerini Tavla!

Güncellenme tarihi:
Akrep burcu erkeğini seviyorsanız

Cinselliğe son derece önem verir. Sadıktır. Aradıklarını sizde bulduysa yanınızdan ayrılmayacaktır. İlginizle onu şımartabilir, tutkularınızla büyüleyebilir, sadakatinizle aşık edebilirsiniz. Bu üç unsur onun için çok önemlidir. Mahremiyetine özel önem vermeli, erkeğinizin sırlarını kimseye söylememelisiniz.

Fiziksel görünümünüzdeki en ufak değişikliği farkeden bu erkek, beğenmediği takdirde bunu açıkça söyleyecektir. Güç ve kontrolüne özel önem verdiği için, ipleri size bırakmayabilir. Dürüst davranmalı, yalan söylememelisiniz. Yaptığınız ters bir davranışı, söylediğiniz yanlış bir cümleyi kafasına takması ve bunu asla unutmaması mümkündür. Eğer tensel arzularınız güçlü değilse, sizin için cinsellik fazla önem taşımıyorsa, bu ilişkiye hiç başlamamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü onun için erotizm ve fanteziler son derece önemlidir. Ona sevginizi dokunarak ifade etmenizden zevk alır. Etrafınız kalabalık olsa dahi, kimse farketmeden gözlerinizle onu izlemeniz hoşuna gidecektir.

Size karşı hiçbir zaman çok açık olmayacağını, bazı önemli sırlarını kendine saklayacağını biliniz. Bu yüzden baskıda bulunmayın. Özel eşyaları da dahil olmak üzere, hiçbir şeyini karıştırmayın. Bundan hiç hoşlanmayacaktır. Dişi yanlarınızı ortaya koymanızdan, hissettirmenizden fazlasıyla zevk alabilir. Onunla rekabet etmeye kalkışmayın. Ne kadar severse sevsin, yönetimi ele geçirmenize izin vermeyecektir. Duygularını açık etmekten hoşlanmayan bu erkek, derinlikle düşünceleri ve ilişkilerdeki aşırı istekliliğiyle kadınını gayet iyi kavrayabilir. Fazlasıyla hakimiyetçidir. Maceraperest olabilir. Eğer sizde aradığını bulamazsa sadakatsizlik yapabilir.
Yayın tarihi: 21.07.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.