Burcuna Göre Partnerini Tavla!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Terazi burcu erkeğini seviyorsanız

Öncelikle onu desteklemeniz, ona inandığınızı söylemeniz, yüreğinizi okşar. Bakımlı, toplum içinde beğenilen, girdiği ortamda ilgi uyandıran kadınları beğenir. Huzuru için, sorunları konuşmak yerine, üstünü sıvazlamayı tercih edebilir. Eğer size aşıksa, bunu her şekilde gösterebilir. İhtiyaçlarınızı herkesten önce düşünebilir. Bunun karşılığında takdir edilmek ister.

Sıkıntılarında yanında olduğunuz ve kendini özgürce ifade etmesine izin verdiğiniz, üzerinde denetim uygulamadığınız sürece sizi terk etmez. Kadınlar tarafından beğenilmek hoşuna gider. Sohbet etmekten hoşlanır. Bunu yapmamasını söylediğinizde büyük bir ihtimalle sizi dinlemeyecektir. Çünkü ona göre böyle bir davranış gayet doğaldır. Size güvenmesini sağlayın. Söylediklerini başkalarıyla paylaşmayın. Size inandığında herşeyini anlatabilir. Eski aşklarıyla bağlantısı devam edebilir. Fakat bu ilişki anlamında değil, sadece nezaketi nedeniyle yaptığı spontan bir davranıştır. Ilımlı bir şekilde yanaşırsanız bu durumun nedenlerini size anlatacaktır.

Güzel, dişi, uyumlu, huzur veren kadınlardan hoşlanır. Güçlü kadınlardan hoşlanır. Özellikle çelişkiye düştüğü veya bir konuda karar vermesi gerektiğinde kadınının arkasında olduğunu, onu desteklediğini bilmek onun için çok önemlidir. Sıradanlıktan, monotonluktan hoşlanmaz. Onu ev eğlencelerinde görmeniz mümkün olmayabilir. Sosyalliğe çok önem verir. Çevrenize saygı duyar, aynısı da sizden bekleyebilir. Eğer bir yanlışını görürseniz, eleştirir bir tarzda konuşmak yerine, bekleyin. Bir müddet sonra gönlünüzü almaya çalışacaktır.Onun zevklerine hitap edin.

Flörtçü yapıya sahip olan bu erkek, karşısındaki kadını nasıl elde edeceğini gayet iyi bilir. Romantizm onun için değerlidir. Böyle ortamlarda başbaşa kalmaktan zevk alabilir. Lüks ve konforlu bir yaşam sürmek ister.
82808
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.