Burcuna Göre Partnerini Tavla!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Başak burcu erkeğini seviyorsanız

Son derece zeki bir erkekle beraber olduğunuzu unutmayın. Her ayrıntınıza önem vereceğinden, hoş ve bakımlı görünmeye dikkat ediniz. Eleştirilerinin altında yatan en önemli sebep, sevdiği kişinin mükemmel olmasını istemesidir. Ona göre bu çok doğal bir davranıştır ve altında hiçbir kötü niyet yoktur. Başkalarının asla farkedemeyeceği detayları kolaylıkla sezebilen bu erkek, üzüntülü veya mutlu olup olmadığınızı bir bakışta anlayabilir.

Çaba harcayarak elde ettiği kadın onun için son derece değerlidir. Güçlü kadınlardan hoşlanır. Yani kendine hakim, kolayca pes etmeyen bir kişi onun gözünde yücelir. Kendinizi olabildiğince uzun uzadıya anlatmanızdan zevk alır. Size ait herşeyi bilmek ister. Dürüstlük, doğallık onun için gayet önemlidir. Size aşıksa, gelecek amaçlı planlarınız içinde varsınız demektir. Sizi rahat ettirmek için elinden geleni yapar. Değişken halleri olsa da, üretmekten, ürettiğini paylaşmaktan hoşlanır. Son derece akılcı olan bu erkek, en zorlu işlerin üstesinden pratikliğiyle gelebilir.

Çalışkandır ve azimlidir. Kadınının zeki, kültürlü, sohbete açık olduğu kadar, iyi bir dinleyici olmasından çok hoşlanır. Sorumluluk duygusu oldukça yüksektir. Size ait herşeyi de bu bakış açısı altında değerlendirir. Seçkin zevkleri vardır. Asla sıradan bir şeyle yetinmez. İyinin daha iyisi var mantığı onu daha fazla çalışmaya sevkedebilir. Aşk konusunda beklemeyi bilir. Hatta size kavuşmak yıllarca sürse, sabırla bekleyebilir. Yeter ki buna değdiğinize inansın. Giyiminizle a'dan z'ye ilgilenen bu erkek, temiz ve titiz kadınlardan hoşlanır.
82812
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.