Burcuna Göre Partnerini Tavla!

Güncellenme tarihi:
İkizler burcu erkeğini seviyorsanız

O, konuşurken mutlaka dinleyin, hatta sürekli onu dinlemeye alışın. Onun düşüncelerine önem verin. Özgürlüğünü asla kısıtlamayın. Onun üzerinde baskı uygulamayın. Bir anda sinirlenmesine, bağırıp çağırmasına aldırmayın. İki dakika sonra gelip gönlünüzü alacaktır.

Rutin bir hayat sürmesini beklemeyin. Heyecana, aktiviteye hazır olun. Görünüşünüzü sık sık değiştirebilirsiniz. Yenilik uygulayan kadınlardan çok hoşlanır. Herşeyiyle sizin olmasını istemeyin. Çünkü bu oldukça zordur. Onu olduğu gibi kabul etmeye çalışın. İlişkinizde bağımsızlık temasını ön planda tutun. Kendisini kısıtlanmış hissetmesine izin vermeyin. O zaman ilişkiniz çok daha uzun ömürlü olacaktır. Kapının arkasında bir valiz her an hazır olsun. Çünkü İkizler Erkeği anında bir seyahate çıkmayı teklif edebilir. Bekletilmekten asla hoşlanmaz. İniş çıkışlı hallerine alışın. Sadece izleyin ve ne söylüyorsa anlamaya çalışın.

Çocuksu tavırları ve yüzeysel konuşmalarına alışmaya bakın. Kalbinde kötülük olmadığını bilin. Onun gönlünü kazanmak için, sürprizler hazırlayın. Örneğin; hadi şuraya gidelim veya hadi gel bunu yapalım gibi. Fakat bunların tümü enerjik faaliyetler olsun. Gönlünüzü almak için söylediği minik zararsız yalanlar için ona kızmayın. Olgun davranırsanız size gerçeği kısa süre sonra söyleyecektir. Fazla duygusal davranmayın. Mantıklı, çözümcü, güçlü bir kadın olmaya çalışın. Siyah dediği bir şeye biraz sonra beyaz diyebileceğini unutmayın. Duygusal biri mi, mantıklı mı, çılgın mı, yoksa hiçbiri değil mi? bu adamı kategorize etmeyin. Çünkü aynı anda birçok kişilik özelliği sergilediği için onu anlayabilmeniz oldukça güçtür.
Yayın tarihi: 21.07.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.