Burcuna Göre Partnerini Tavla!

Güncellenme tarihi:
Koç burcu erkeğini seviyorsanız

Kolay ele geçirilir olmayın. Cinselliği önemseyin, bir dişi olduğunuzu asla unutmayın. Sizi farketmesini sağlayın. En az bir özelliğinizi ön planda tutun. Kendinizden emin ve oldukça güvenli bir duruş sergileyin. Hayatı eğlenceli ve biraz da maceracı tarafından görmeye bakın. Kendi ayaklarınızın üzerinde durduğunuzu anlamasını sağlayın. Beraberken ilginizi üzerinden eksik etmeyin. Ayrıyken ulaşılmaz biri gibi davranın. Hakimiyeti ona bırakırmış gibi yapın.

Yeri geldiğinde ben demeyi bilin. Asla soğuk, kendini beğenmiş, havalı biri gibi davranmayın. Aktif olun. Bir yere giderken onu kesinlikle bekletmeyin. Sorun getirmeyin veya sorunları konuşacağınız zamanı iyi seçin. Sen halledersin, sen başarırsın, bitanesin demeyi unutmayın. Ona güvendiğinizi mutlaka belirtin. Daha ilk günden evlilik, nişan vb. ciddi konuşmalar yapmayın. Değer verdiği herşeyle yakından ilgilenin. Kendi değer verdiklerinizle de ilgilenmesini sağlayın. İş hayatında ona destek olun fakat kararlarına karışmayın. Sürprizler yapın, arkadaşlarına önem verin, teşvik edici olun.

Üzüldüğünde yaralarını sarmayı ona destek olmayı unutmayın. Fakat annesi gibi de davranmayın. Onun kadını olduğunuzu hissetmesini sağlayın. Güçlü bir olun. Şımarık davranmayın, sürekli ağlamayın. Kendinize ait problemleri onla paylaşın fakat sorunları bir dağ gibi üzerine yığmayın. Halledebileceğinizi belirtin. Eğer yardımcı olmayı teklif ederse ve ısrar ederse o zaman kabul edin. Ona ne söyleyecekseniz açık bir dille anlatın. Lafı dolaştırıp durmayın. Dürüst olun, yalan söylemeyin. Oyunlar çevirmeyin. Hatanız varsa samimiyetle kabul edin ki,o da hatasını günü geldiğinde kabul edecektir.
Yayın tarihi: 21.07.2015
83635
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.