Burçların Seks Taktikleri!

Güncellenme tarihi:
İKİZLER Erkeği:

İkizler erkeği değişikliklerden hoşlanır. Bu değişikliklerin içinde partner değişikliği önemli bir yer tutar. Sürekli aynı kişi ile seks bir İkizler erkeğini iktidarsızlığa bile sürükleyebilir. Seks onun için oyun gibidir. Bu yüzden aşk oyunlarını çok iyi bilir. Değişik mekânlar, pozisyonlar seks hayatının vazgeçilmez parçasıdır. Kimi zaman bir yeni yetme gibi davranabilir. Kendini güçlükle kontrol eder.

İKİZLER Kadını:

Değişikliğe ve yeniliğe meraklı olduğu için aşk ve seks konusunda hiç bir şeye kolay kolay şaşırmaz. Ancak hislerinden çok mantığıyla hareket etme eğilimindedir. Bu nedenle önce onu aşka hazırlamak gerekmektedir. Monotonluk onu en çok sıkan şeylerin başında gelir. Yenilik yaratmak ve sürpriz yapmak konusunda becerikliyseniz İkizler insanını büyüleyebilir ve baştan çıkarabilirsiniz. Kavga ve sertlik ona göre değildir. Sevgilisinin aynı zamanda dostu ve sırdaşı da olmak ister. Oldukça havai fakat cazibeli bir âşıktır.

Seks Bitince Söylediği: Kumanda nerde?

Favori pozisyonu: Televizyonun karşısında koltuğun üzerinde birçok şeyi bir arada yaparak.

Favori Mekânı: Burcunuz arabaları işaret ediyor.
Yayın tarihi: 05.06.2015
3853837
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.