Burçların Seks Taktikleri!

Güncellenme tarihi: 12.01.2017
BALIK Erkeği

Balık erkeği çok çabuk etkilenir. Bu yüzden sürekli partner değiştirebilir ve de vicdan azabı duyar. Seks onun için elinde olmadan kendini kaptırdığı dalgalara benzer. Romantiktir. Egzotik bir yerde yenen yemek, birlikte dinlenen hoş bir müzik onu hemen uyarır. Sevgi doludur. Eşini öpücüklere ve iltifatlara boğar (ilgisi başka bir yöne kaymadıkça). İçki içer içmez aklına seks gelir.

BALIK Kadını

SU gruplarının en romantik âşıkları balık burçlarının arasından çıkar. Biraz utangaç olduklarından anlayışa ve inceliğe ihtiyaç duyarlar. Onlara karşı davranışlarınız tatlı ve yumuşak olduğu sürece size bağlı kalacaklarından emin olabilirsiniz. Çok hassas ruhlu olan Balıkların hayal güçlerini harekete geçirmek için biraz sabırlı olmalısınız. Gerekli noktaya dokunduğunuzda karşınızda son derece arzulu bir insan bulacağınızdan kuşkunuz olmasın. Ama bu arada aşırılıklarınızla onu ürkütmemeye de dikkat etmelisiniz. Daima romantik bir sevgili gibi hareket edebilirseniz karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.

Seks Bitince Söylediği: Pardon adim ne demiştin?

Favori pozisyonu: Sizin için görüntü önemlidir. Değişik giysiler deneyebilirsiniz.

Favori Mekânı: Söğüt ağacının altında romantizmin doruğunda.
3732798
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.