Burçların Kimlik Belgeleri

Güncellenme tarihi:
TERAZİ (22 Eylül-22 Ekim)

Pozitif. Hava Grubu. Öncü. Erkek. Sıcak
– Anahtar Kelimeler: Uyumluluk. Beraberlik.
– Yöneticisi: Sevgi, güzellik ve güzel sanatlar
– Temsilcisi: Venüs
– Uğurlu Sayısı: 6
– Uğurlu Günü: Cuma Uğurlu taşları: Opal, pembe topaz, pembe kuvars.
– Uğurlu Renkleri: Mavi, yeşil ve pembenin açık tonları
– Uğurlu Çiçekleri: Pembe gül, krizantem, gardenya
– Uğurlu Kokuları: Yasemin, Orkide, fulya, gardenya
– Madeni: Bakır
– İdeal Meslekleri: Modacı, desinatör, saç modacısı, resepsiyonist, hokkabaz, diplomat, güzellik uzmanı, dekoratör, balerin, sanat eleştirmeni, hukukçu.
– Sağlık: Terazi burcu vücutta böbrekleri yönetir. Ayrıca bel ve omurga bölgesi bu burcun yönetimi altındadır. Soğuk algınlıkları, romatizma, siyatik gibi rahatsızlıklara bu burç mensuplarında sıkça rastlanır. Bu kişiler bulaşıcı hastalıklara karşı da oldukça dayanıksızdırlar. Sırtlarından da her zaman şikayetçilerdir.
– Sevgi ve Aşk İliskileri: Terazi burçlular aşk hayatında hem kafa uyuşmasına hem de duyguların uyumuna büyük önem verirler. Belirli bir kişiye aşık olmak yerine genellikle aşka aşık olma eğilimindedirler. Platonik aşkın yanında cinsellik onun için daima ikinci planda gelir. Her şeye rağmen flörtçü bir mizaca sahiptir.
– Olumlu Özellikleri: Güzellik, güzel sanatlara yetenekli. Sevimlilik. Uyumluluk. Zerafet. Romantik. Diplomatik. İncelik. Çekicilik. İdealist. Tarafsız. İyi niyetli. İyi ortak. İyi siyasetçi. Kreatif ve alımlı. Akıllı.
– Olumsuz Özellikleri: Kararsız. Alıngan. Hafiflik. Değişkenlik. Flörtçü. Dengesizlik. Aldatabilir oluşu. Tembellik. Çabuk fikir değiştirme. Tesir altında kalmak.
Yayın tarihi: 18.05.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.