Burçların Kimlik Belgeleri

Güncellenme tarihi: 21.12.2017
BAŞAK (23 Ağustos-21 Eylül)

Negatif. Toprak grubu, dişi, soğuk
– Anahtar Kelimeler: Tenkitçi. Analizci.
– Yöneticisi: Zeka, hareket ve dil
– Temsilcisi: Merkür yıldızı
– Uğurlu Sayısı: 5
– Uğurlu Günü: Çarşamba
– Uğurlu Taşları: Mavi safir, koyu necef, zebercet
– Uğurlu Renkleri: Açık san, açık mavi
– Uğurlu Çiçekleri: Lavanta, sarı menekşe, peygamber çiçeği, açelya, gündüz sefası
– Uğurlu Kokuları: Leylak, lavanta, limon çiçeği
– Madeni: Cıva
– İdeal Meslekleri: İstatistikçilik, muhasebecilik, sekreterlik, ögretmenlik, müfettislik, sağlık kurumlarinda herhangi bir görev, ustalik.
– Sağlık: Basak burcu kalin ve ince bağırsakları yönetir. Ayrıca sinir sistemi ve midede de söz sahibidir. sağlığına son derece meraklıdır. Başak burcuna mensup kişiler tam birer hastalık hastasıdır. Hiçbir rahatsızlıkları olmadığına inandırılmaları güçtür.
– Sevgi ve Aşk İlişkileri: Genellikle evlilik Başak burcundan olanlar için dünden hevesli oldukları bir kavram değildir. İlişkilerinde duygusal değil, mantıkçıdırlar. Cinsellige önem vermez ve istek duymazlar. Bu konuda utangaç davranırlar.
– Olumlu Özellikleri: Analizcilik. Dostluk. Dikkat. Ustalık. Canayakınlık. Temizlik. Titizlik. Alçak gönüllülük. Giyim merakı. Hesap kafası. Esprili konuşma. İyilik isteği.
– Olumsuz Özellikleri: Hastalık hastası. İşgüzar. Aceleci. Aşın tenkitçi. Aşm titiz. Kolay beğenmez. Geleneklere sıkı bağlı. Aşın meraklı.
198894
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.