Burçların Kimlik Belgeleri

Güncellenme tarihi: 21.12.2017
YENGEÇ BURCU (21 Haziran-21 Temmuz)

Negatif. Su grubu. Öncü. Dişi
– Anahtar Kelimeler: Hassasiyet. Muhafaza eden. Yöneticisi: Duyguların, sezginin ve bilinçaltının temsilcisi Ay.
– Uğurlu Sayısı: 5
– Uğurlu Günü: Pazartesi
– Uğurlu Taşları: Yakut, ay taşı, kristal ve pembe kuvars.
– Uğurlu Renkleri: Beyaz, fildişi, krem, eflatun, menekşe rengi
– Uğurlu Çiçekleri: Beyaz gül, yasemin, zambak, hanımeli, nilüfer
– Uğurlu Kokuları: Leylak, menekşe
– Madeni: Gümüş
– İdeal Meslekleri: Ev işleri ve eve ait tüm meslekler uzmanı, otelci, ev kadını, denizci, ana okulu öğretmeni, tarihçi, antikacı, müze müdürü, balıkçı, hemşire.
– Sağlık: Yengeç burcu vücutta herseyden önce mideyi yönetir. Süt bezleri de bu burcun yönetimi altındadır. Bunlardan başka lenf bezleri, rahim, vücut salgıları ve beynin sağ tarafı da Yengeç burcu tarafından idare edilir.
– Sevgi ve Aşk İliskileri: Cinselliği yerinde olmakla beraber Yengeç burcu mensupları daha çok duygusaldırlar. Yengeç romantik ve idealisttir. Platonik sevgi onda cinsellikten önce gelir. Karşı cinsten gereğinden fazla sevgi talep ederler. Sevgi onun için çok önemlidir ve kabuğuna çekilmiş gibi görünen Yengeç sevgi sözkonusu olunca birdenbire değişiverir.
– Olumlu Özellikleri: Nazik. Hassas. Sempatik. Merhametli. Düş gücü yüksek. Analık ve babalık duygulan güçlü. Vatansever. Yuva sevgisi. Israrlı. Becerikli. İyi eş. Tutumlu.
– Olumsuz Özellikleri: Aşın duygusal. Züppe. Dağınık. Kuşkucu. Değişken. Kıskanç. Zayıf karakterli. Kendine acıma meyilli. Sabit olamamak. Değişken duygular.
199593
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.