Burçların Kimlik Belgeleri

Güncellenme tarihi: 21.12.2017
BOĞA (20 Nisan-19 Mayıs)

– Negatif- Toprak grubu, sabit, dişi.
– Anahtar Kelimeler: Sahiplik, süreklilik.
– Yöneticisi: Sevgi, güzellik ve güzel sanatlar
– Temsilcisi: Venüs yıldızı
– Uğurlu Sayısı: 6
– Uğurlu Günü: Cuma
– Uğurlu Taşları: Zümrüt, Necef
– Uğurlu Renkleri: Bej, kayısı rengi, açık mavi, yeşil
– Uğurlu Çiçekleri: Afrika menekşesi, pembe karanfil, şebboy, sümbül
– Uğurlu Kokuları: Karanfil, ıtır
– Madeni: Bakır
– İdeal Meslekleri: İş adamı, mimar, emlakçı, heykeltraş, şarkıcı, kuyumcu, model, reklamcı, ressam.
– Sağlık: Boğa burcu bogaz ve ense bölgesini yönetir. Gırtlak, ses telleri ve yemek borusu da bu burcun denetimi altındadır. Boğalar aşırı tiroid salgılarlar. Bu yüzden kilo almaya müsait tiplerdir. Bronşit, astim, ses kısıklığı, anjin ve soguk algınlığı bu burcun en sık rastlanan rahatsızlıklarıdır.
– Sevgi ve Aşk İlişkileri: Sevgi yaşamında pek zorlukları olan tipler değillerdir. Bu burcun mensuplariyla genellikle iyi geçinilir. Ancak cinsel dürtüleri çok gelişmiştir. Muhtemel bir evlilikte Boğa burcu mensubu için cinsellik başta gelir. Aşkta idealist değil, cinsel içgüdülerine göre hareket eden kişilerdir.
– Olumlu Özellikleri: Pratik, güvenilir. Uyumlu, tahammüllü, güçlü değer yargıları var. Kararlı. Sanata ve güzelliğe düşkün. Güçlü istekleri var. Sıcak kanlı. Para sahibi olur. Duygulara önem verir.
– Olumsuz Özellikleri: Tembel. Kendine düşkün. Statik. Sıkıcı. Yeterince esnek değil. Orjinalite eksikliği, inatçı. Alıngan.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.