Burçların Kimlik Belgeleri

Güncellenme tarihi: 21.12.2017
BALIK (20 Şubat – 20 Mart)

Negatif. Su grubu. Değişken.
– Anahtar Kelimeler: Etkili. Bulanıklık.
– Yöneticisi: Hayaller temsilcisi Neptün ve ananevi olarak, neşe, bolluk, zenginlik
– Temsilcisi: Jüpiter
– Uğurlu Sayısı: 3 ve 7
– Uğurlu Günü: Perşembe
– Uğurlu Taşları: Kan taşı, akuamarin
– Uğurlu Renkleri: Deniz yeşili, açık gri, gümüş, leylak, morumsu mavi
– Uğurlu çiçekleri: Nilüfer, yasemin, beyaz gül, inci çiçeği, beyaz zambak
– Uğurlu Kokuları: Manolya, leylak, zambak, turunç
– Madeni: İyot
– İdeal Meslekleri: Denizcilik, şair, kimyager, uyusturucularla ilgili tüm uğraşlar, psikiyatrist, psikolog, cankurtaran, balıkçı, eczacı.
– Sağlık: Balık burcu vücutta ayakları yönetir. Ayrıca sinir sistemi üzerinde de sözsahibidir. Balık burcu mensuplarında en çok rastlanan rahatsızlıklar alkol veya uyusturucu maddelerden gelen rahatsızlıklardır. Bu raharsızlıklara sıkça rastlanır. Ayrıca ayaklarını üşütmekten dolayı da çokça soğukalgınlığı başlarına iş açar. İlaçlara karşı da çok duyarlıdırlar.
– Sevgi ve Aşk İlişkileri: Sevgi ve aşk ilişkilerinde Balığın oldukça mistik yaklaşımları vardır. O sevgiyi bir bütünle birleşmek gibi addeder. Ancak biraz ürkek olduğu için o aşktan bu aşka kaçıp gider. İkili ilişkilerinde aşırı duygusal, kolayca incinen hassas bir yapıya sahiptir. Balıkların çok azı sıradan cinsel ilişkilere girmeye eğilimlidir. Sonuçta iyi bir sevgilidir.
– Olumlu Özellikleri: Alçak gönüllü. Şefkatli. Sempatik. Hassas. Adapte olabilir. Etkili. Anlayışlı. Nazik. Sezgili. Renkli hayaller. Derin duygular. Sevgiye düşkünlük. Merhametli. Güzel sanatlarda başarılı. İyi niyetli. Yardımsever.
– Olumsuz Özellikleri: Belirsizlik. İhmalcilik. Gizlilik. Kolay dağılmak. Zayıf arzular. Kararsızlık. Mücadeleci değil. Karamsar. Çekingen. Alıngan.
198934
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.