Burçların Kimlik Belgeleri

Güncellenme tarihi: 21.12.2017
KOVA (20 Ocak-17 Şubat)

– Pozitif. Hava grubu. Sabit. Sıcak. Erkek.
– Anahtar Kelimeler: Orjinalite. Bağımsızlık.
– Yöneticisi: Değişiklikler, ani başlangıçlar ve sonlar
– Temsilcisi: Satürn
– Uğurlu Sayısı: 4
– Uğurlu Günü: Cumartesi
– Uğurlu Taşları: Yeşim, ametist
– Uğurlu Renkleri: Gece mavisi, çivit, fıstıkî ve yosun yeşili.
– Uğurlu Çiçekleri: Sümbül, menekşe, portakal çiçeği, kar topu
– Uğurlu Kokuları: Zencefil, viyolet, sümbül, yasemin
– Madeni: Uranyum
– İdeal Meslekleri: Bilim adamı, astrolog, astronom, telsizci, havacılıkla ilgili bir meslek, sosyolog, yazar, röntgen uzmanı, arkelolog, mucit, nörolog, bilgisayarcı. – Sağlık: Kova burcu dolaşım sistemini ve baldırları yönetir. Ayrıca üreme organları da onun yönetimi altındadır. Kova genel olarak sağlıklı bir burç sayılır. Ancak yönettiği organlara göre bazı hastalıklar bu burç mensuplarında sıkça görülen rahatsızlıklardır.
– Sevgi ve Ask Iliskileri: Genellikle Kova burcu mensuplarının ilişkileri arkadaslarından kaynaklanır. Çünkü o sevgilisinin aynı zamanda arkadaşı da olmasını ister. Belirli birine uzun süre aşık kalmak Kova burcu insanını sıkabilir. Cinselliğe fazla önem vermez. Sevgi ise onun için bencil bir duygu değildir. Bu konuda da her konuda oldugu gibi insancıl düsünür.
– Olumlu Özellikleri: Hümanist. Bağımsız. Dost. Mucit. Orijinalist. Reformist. Sadık. Vefalı. İdealist. Entelektüel. Yeniliğe meraklı. Değişikliği sever. Geçmişe bağlı.
– Olumsuz Özellikleri: Umulmadık gariplikler. İsyankarlık. Muhalif. Sabit fikirli. Gelenekleri zorlayıcı. Çılgın, tartışmaya meraklı. Dikkati çekmek ister. Çılgın. Kendini beğenmiş. Olmayacak hayaller…
199568
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.