Burçların Kimlik Belgeleri

Güncellenme tarihi:
OĞLAK (22 Aralık-21 Ocak)

Negatif. Toprak grubu. Dişi. Soğuk. Baş.
– Anahtar Kelimeler: İthtiyatlılık. Hesaplılık. İhtiras.
– Yöneticisi: Disiplin
– Temsilcisi: Satürn
– Uğurlu Sayısı: 8
– Uğurlu Günü: Cumartesi
– Uğurlu Taşları: Kırmızı kuvars, lal, kara kehribar
– Uğurlu Renkleri: Duman rengi, kurşuni, koyu kahve, koyu nefti, koyu lacivert
– Uğurlu Çiçekleri: Siyah gül, gece sefası, kadife çiçeği, pembe kamelya
– Uğurlu Kokuları: Çam, fesleğen, ful, kamelya
– Madeni: Kurşun
– İdeal Meslekleri: Matematikçi, politikacı, bilim adamı, öğretmen, makinist, çiftçi, müzisyen, mimar, insaatçı, diş doktoru.
– Sağlık: Oğlak burcu geleneksel olarak kemikleri yönetir. Bunun yanısıra dişler, deri ve dizler de bu burcun yönetimi altındadır. Disiplinli bir burç olan Oğlağın genellikle sağlığı yerindedir. Ancak kötü açılarla kemik kırılmaları, diş problemleri ve romatizma bu burçta en sık rastlanan rahatsızlıklardır.
– Sevgi ve Aşk İliskileri: Oğlak burcu mensupları genel olarak sevgilerini belli etmemeye çalisirlar. Onlar için bu tip iliskiler adeta bir telepatik alisveris halindedir. Oglak çogunlukla cinsel açidan çok güçlü sayilmaz. Kadin oglaklar için frijit denilir. Ancak bu yanlis bir yargidir. Oglak kadini sadece güven duymak ister.
– Olumlu Özellikleri: Çalışkan. Güvenilir. Kararlı. İstekli. Sabırlı. Azimli. İhtiyatlı. Disiplinli. Plancı. Espri gücü. Düzenli. Sebatkar. Azla yetinir. Zengin olur. Dayanma gücü yüksek. Sorumlu. İyi eş, iyi anne baba. Mülkiyetçi.
– Olumsuz Özellikleri: Eğilmez. Dik başlı. İhtiraslı. Kötümser. Kuşkucu. Kindar. Sert. Karamsar. Yalnızlık meraklısı.
Yayın tarihi: 18.05.2017
247797
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.