Burçların Kimlik Belgeleri

Güncellenme tarihi:
Burcunuzun neleri temsil ettiğini, uğurlu günlerini, negatif ve pozitif yönlerini biliyor musunuz? Tüm bunlar ve fazlası galerimizde!

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)

– Pozitif- Ateş grubu -Erkek – Yakıcı
– Anahtar kelimeler: Israr, acele.
– Yöneticisi: Cazibe, savaş ve seks
– Temsilcisi: Mars
– Uğurlu Sayısı: 9
– Uğurlu Günü: Salı
– Uğurlu taşları: Pırlanta, beyaz necef
– Uğurlu Renkleri: Kırmızının bütün tonları, nar çiçeği rengi
– Uğurlu çiçekleri: Lale, gelincik, papatya, nar çiçeği, ateş çiçeği
– Uğurlu koku: Manolya, Sardunya
– Madeni: Demir
– İdeal Meslekleri: Psikiyatrist, psikolog, mühendis, makinist, silah imalatçısı, diş doktoru, profesyonel, itfaiyeci, kasap, yeni birşeyleri bulan.
– Sağlık: Koç burcu baş bölgesini yönetir. Saçlar, safra kesesi, tırnaklar ve keskin dişler bu burcun yönetimi altındadır. Bu bakmdan Koç burçlular genellikle baş ağrısı çekerler. Yüzleri ve başları çogunlukla bazı zararlar görebilir. Bu burcun mensuplarında en çok dikkati çeken rahatsızlıklar migren ve yüksek ateştir.
– Olumlu Özellikleri: Öncülük ve macera ruhu. Girişkenlik. Adam yönlendirme. Hedef belirleme özelliği. Yüksek Enerji. Engelleri aşabilme yetişi. Sınırlamalardan nefret. Liderlik. Dürüstlük. Hazır cevaplık. Canlılık.
– Olumsuz Özellikleri: Egoizm. Kararları yıkmak. Kendini öne sürmek, ileriye çıkartmak. Alaycı, isyankar. Sabırsız. Saldırgan. Hiddetli. Ani çıkışlar.
Yayın tarihi: 18.05.2017
267348
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.