Burçlara uygun çalışma alanları

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Akrep

Oldukça güçlü ve çok yoğun derin duygulara sahip olan Akrep burcu mücadeleden asla vazgeçmez kendine zarar verdiğini bilse de vazgeçmez. Takıntılı ve tutkuludur. Kendini gizlemeyi sever. Kendine yapılanları asla unutmaz ve bir gün mutlaka intikamını alır. Sezgileri çok gelişmiştir başkalarının hissedemediği şeyleri kolaylıkla hisseder.

İlgilendiği konulara çok yoğun bir şekilde konsantre olabilir. Akrep insanı başkalarının göremediklerini gördüğü için insanları çok iyi anlar ve tanır. Bu özelliğini hangi amaçla kullanacağı ise ona kalmıştır.

Esrarlı, gizemli, derin bir analiz gerektiren tüm konular Akrep burcunu çeker. Onun başarılı olması için kariyer ve para yeterli değildir. Daima görünenin altındakini bilmek ister. Psikiyatri, psikanalist, madenci, cerrah, gizli ajan,dedektif, gizli bilimler, gizli örgütler, adli tıp, strateji gibi alanlarda uzmanlaşmak ister. Soğukkanlılığıyla tanınan bu burç insanı sağlam sinir gerektiren tüm işlerde başarılı olabilir.

Politikacı, devlet adamı, maden mühendisliği, antropolog, astrolog, arkeolog, otopsi uzmanı, kasap, cerrah, jeolog, psikolog gibi mesleklerde çalışan Akrepler yüksek sezgileri sayesinde medyumluk, falcılık gibi konularda da çok başarılı olabilirler.

Her ne konuda çalışırsa çalışsın mutlaka başarılı olacak ve kendi yöntemleriyle karanlıkta kalan olayları kolayca aydınlığa kavuşturacaklardır. Burcun olumsuz kullanımında, despot kendini veya başkalarını yıkıcı, insanları kendine bağımlı hale getiren, kendi gücünü arttırmak için insanları kullanan,aşırı takıntılı, kıskanç,kinci,intikam alan, doyumsuz, kendisiyle yüzleşmekten korkan bir insan ortaya çıkabilir.
YORUMLAR

yaylar içn araştrmacılk evet ii.. ama biz kbirli deilzkiiiii :O

kbra Krnklq 08.05.2010 21:33:39

dogru yaa bende doktorum ve burcuma da uyguuuun....

kmnmgl 17.04.2010 13:41:38

evvett ben ikizlerim ve başarılı olmak için yaratıldımmm :P:P selin sen ne burcusun bakim :D

hakan 13.03.2010 17:41:48

Ewt ya çok doğruu:D

selin 13.03.2010 15:50:42
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.