Burçlara uygun çalışma alanları

Güncellenme tarihi:
Terazi

Bu insan ilişkilerinde dengeyi sağlayarak kendi içindeki uyum ve dengeyi bulur. Kendi özgürlüğünden ödün vermeden karşıtlıklar arasında uyum ve dengeyi sağlamaya çalışır. Diplomasi yetenekleri çok gelişmiştir. Kendi düşünce ve isteklerini ifade ederek dış dünyada barışı ve huzuru sağlar.

Dış dünyada uyum ve ahengi sağladığı zaman bu durum iç dünyasına yansıyacak ve kendi içinde uyumu ve huzuru bulmasını sağlayacaktır. Dış dünyadaki uyum sadece ilişkilerde değil yaşanılan ortamlarda da sağlanmalıdır. Bu yüzden sanat, güzellik ve estetik kavramları Terazi insanı için çok önemlidir.

Bu burçtan pek çok sanatçı çıkar. Sanat, güzellik, adalet, ortak çalışmalar, gibi konular Terazi’nin ilgi alanlarıdır. Hukukla ilgili çeşitli alanları, avukat, hâkim, diplomat, siyaset alanı, politika, sosyal uzmanlık başarılı olabilecekleri dallardır. Sanatçı, şair, müzisyen, heykeltraş, mimar, eksperlik, güzellikle ilgili konular, kozmetik sanayi, kuaförlük, berberlik, makyaj uzmanlığı, giyim, moda ve tekstil alanları, estetik, güzellik uzmanlığı da ideal mesleklerdir.

Burcun olumsuz kullanımında tarafsız olmak adına bir türlü karar verememe ve tembellik görülebilir. İlişkilerindeki uyum ve ahengin bozulmaması adına kendinden ödün verir veya yapmacık ve yüzeysel davranabilir. Bu davranış tarzı onun hedefine kararlı bir şekilde gitmesini engelleyecektir.
Yayın tarihi: 03.12.2013
167547
YORUMLAR

yaylar içn araştrmacılk evet ii.. ama biz kbirli deilzkiiiii :O

kbra Krnklq 08.05.2010 21:33:39

dogru yaa bende doktorum ve burcuma da uyguuuun....

kmnmgl 17.04.2010 13:41:38

evvett ben ikizlerim ve başarılı olmak için yaratıldımmm :P:P selin sen ne burcusun bakim :D

hakan 13.03.2010 17:41:48

Ewt ya çok doğruu:D

selin 13.03.2010 15:50:42
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.