Burçlara uygun çalışma alanları

Güncellenme tarihi:
Aslan

Aslan insanı kendini dış dünyaya ifade etmek için yaşar. Bu ifadesini yaratıcılığıyla gösterir. Yarattıkları Aslanın iç dünyasının göstergesidir. O hep sahnede olmalı ve kendini göstermelidir. Kendini ne şekilde ifade ederse etsin alkışlanma ihtiyacı duyar. Yönetmek Aslan'ın doğasında vardır. Alkışlanmak içinde en iyi şekilde yönetmelidir. Başarılı bir yönetici aynı zamanda iyi bir organizatördür.

Dikkat çekebilecekleri, kendilerini gösterebilecekleri, organize edip idare edebilecekleri meslekler bu burcun insanına uygundur. Emir almaktan çok emir vermeyi isterler. Kolay kavrayıp, uygulamaya geçebilmeleri onları istedikleri liderlik konumuna çabuk ulaştırır.

Müdür, direktör, komutan, organizatör, yönetim kurulu başkanlığı, müfettişlik, öğretmenlik, okul, otel, restoran işletmeciliği, sahne tiyatro ve sinema oyunculuğu, yönetmenlik ve yaratıcılık gerektiren her türlü alanda başarılı olurlar. Ayrıca eğlence sektörünün, moda dünyasının ve gösteri dünyasının içinde yer alabilir, piyango, toto, kumarhane gibi şans oyunlarıyla ilgili işler de ilgi alanları içindedir.

Burcun olumsuz kullanımında kişi kendine aşırı güvenden küstahlaşabilir, aşırı gururlu ve egoisttir, başkalarını küçümser, sırf alkışlanmak adına soytarıca davranabilir. Sadece insanların kendine hayran olması için çaba gösterip gösteriş budalası biri haline gelebilir. Aslan burcu insanı alkışlanma kaygısı duymadan kendi yaratıcılığını ortaya koymayı öğrenmelidir. Onaylanma ihtiyacı yoktur.
Yayın tarihi: 03.12.2013
167579
YORUMLAR

yaylar içn araştrmacılk evet ii.. ama biz kbirli deilzkiiiii :O

kbra Krnklq 08.05.2010 21:33:39

dogru yaa bende doktorum ve burcuma da uyguuuun....

kmnmgl 17.04.2010 13:41:38

evvett ben ikizlerim ve başarılı olmak için yaratıldımmm :P:P selin sen ne burcusun bakim :D

hakan 13.03.2010 17:41:48

Ewt ya çok doğruu:D

selin 13.03.2010 15:50:42
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.