Burçlara uygun çalışma alanları

Güncellenme tarihi:
Yengeç

Yengeç burcu doğrudan duygularla ilişkilidir. İç dünyası çok zengindir. Kendi bilinçaltının derinliklerini keşfederek ihtiyacı olan güvenlik duygusunu geliştirebilir ve böylece kabuğundan sıyrılarak dünya ile olan bağlantısını kuvvetlendirir. Bunu başardığı zaman sevdiklerine de sağlıklı bir destek sunar. Yengeç burcu insanı için yuva ve aile kavramları çok önemlidir. Onları her şeyin üstünde tutar ve onlar için her türlü fedakarlığı yapar. Aslında bu durum Yengeç insanının sahiplendiği her konu için geçerlidir.

Koruma, bakma ve muhafaza gerektiren alanlar, para biriktirme, çoğaltma ile ilgili konular Yengeçler’in rahatça başarabileceği işlerdir. Bu burç insanı, müzik alanındaki doğuştan yeteneğiyle müzik alanında iyi bir kariyer sunabilir. Sezgisel ve duygusal yeteneklerinin güçlü oluşu perde, sahne gibi alanlarda da başarılı olmalarını sağlar. Şair,yazar, tiyatrocu, sinema sanatçısı olabilirler.

Toplumla ilgili çalışmalar, annelik, çocuk bakımı ile işler, yuva idareciliği, özel bakım gerektiren çocuklar ve yaşlılarla ilgilenebilir, ev işleri, hastabakıcılık, hemşirelik, aşçılık, lokanta işletmeciliği, otel işleri ve yöneticilik, antikacılık, değerli eserleri koruma, kütüphanecilik, çiçekçilik, bahçe düzenlemesi gibi işlerde çalışabilirler. Öte yandan bankacılık, bankerlik, muhasebe, hesap işlerde de başarılı olabilirler. Çünkü para idare etme, parayı çoğaltma gibi konular onların alanıdır.Burcun olumsuz özellikleri arasında aşırı şefkat ve sevgisiyle çevresindekileri hayatlarından bezdirme gibi sorunlar görülebilir.

Yengeç burcu insanının güven duymayı, hayatın getirecekleri karşısında cesaretli olmayı,risk almayı, elindekilere sıkı sıkı sarılmak yerine kendini hayatın akışına bırakabilmeyi öğrenmesi gereklidir.
Yayın tarihi: 03.12.2013
YORUMLAR

yaylar içn araştrmacılk evet ii.. ama biz kbirli deilzkiiiii :O

kbra Krnklq 08.05.2010 21:33:39

dogru yaa bende doktorum ve burcuma da uyguuuun....

kmnmgl 17.04.2010 13:41:38

evvett ben ikizlerim ve başarılı olmak için yaratıldımmm :P:P selin sen ne burcusun bakim :D

hakan 13.03.2010 17:41:48

Ewt ya çok doğruu:D

selin 13.03.2010 15:50:42
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.