Burçlara uygun çalışma alanları

Güncellenme tarihi:
İkizler

İkizler burcu akıl ve düşünceyi temsil eden bir burçtur. Son derecede hızlı zihinsel aktiviteleri vardır. Her şeyi öğrenmek ister. çok meraklıdır. Bilgiyi başkalarına iletmek için toplar. Bu nedenle konuşma ve yazma faaliyetleri çok gelişmiştir.

Her şeyi öğrenmek ve bunu da en kısa zamanda başkalarına aktarmak gibi bir kaygıları olduğundan bir yerde uzun süre kalıp vakit kaybetmek istemezler. Bu yüzden uzun süreli sabır gerektiren işler onlara göre değildir. Çok aceleci, heyecanlı, telaşlı biraz da huzursuz bir yapıları vardır. Ayrıca son derecede becerikli insanlardır.

Bulundukları her ortama rahatlıkla uyum sağlarlar. Yeniliklere son derecede açıktırlar. İkizler burcu özgürlüğüne çok düşkün olduğu için hayatını kısıtlayacak işlerden kaçınır. Masa başı, ya da tek düze işler onları mutsuz eder.

Merak duygusunu tatmin ettiği habercilik ya da medya alanındaki herhangi bir iş bu burcun insanına çok uygundur. Konuşma, yazı yazmak, el becerisi konuları onların uzmanlık alanıdır. Ayrıca gazetecilik, pazarlama, satış, sekreterlik, bilgisayarla ilgili işler, ticari konular, müşavirlik, politikacılık, avukatlık gibi işlerde de başarılı olur.

Elleri ile iş yapma yeteneği çok gelişmiştir. Ressam veya müzisyen olabilir. Diş hekimliği,turizm, turist rehberliği, ulaşım konuları ve reklamcılık sektörü çalışabilecekleri işlerdendir.

Çok yönlü oldukları için bazen birden fazla meslek sahibi olabilirler. Burcun olumsuz kullanımında yüzeysellik, sinirsel gerginlik,tutarsız davranışlar,aşırı gevezelik, sabırsızlık, hiç bir şeyi sonuna kadar götürecek sabrı gösterememe gibi özellikler görülebilir. Bu insan daha sakin olmayı , karşısındakini sonuna kadar dinlemeyi ve öğrendiklerini tutarlı bir şekilde hayata geçirebilmeyi öğrenmelidir.
Yayın tarihi: 03.12.2013
167341
YORUMLAR

yaylar içn araştrmacılk evet ii.. ama biz kbirli deilzkiiiii :O

kbra Krnklq 08.05.2010 21:33:39

dogru yaa bende doktorum ve burcuma da uyguuuun....

kmnmgl 17.04.2010 13:41:38

evvett ben ikizlerim ve başarılı olmak için yaratıldımmm :P:P selin sen ne burcusun bakim :D

hakan 13.03.2010 17:41:48

Ewt ya çok doğruu:D

selin 13.03.2010 15:50:42
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.