Burçlara uygun çalışma alanları

Güncellenme tarihi:
Boğa

Bu burç insanı oldukça sabırlı, kararlı ve güvenli biridir. Hayatta daima somut hedefleri vardır ve onlara ulaşmak için müthiş bir dayanıklılık inanılmaz bir sabır ve inatla çalışır. Ama aynı zamanda hayattan keyif almasını da bilir. Hoşgörülü ve iyi niyetlidir. Çalışmalarını ağırdan alsa da başladığı işleri mutlaka bitirir. Bu burcun insanı diğer bütün burçlardan daha fazla beklemesini bilir. Bazen sırf bu yüzden çok başarılı olabilir. Ani değişikliklerden, şaşırtıcı yeniliklerden hiç hoşlanmaz. Özellikle maddi konularda risklere karşı kendini korumasını bilir.

Ayağını her zaman sağlam basar. Bu yüzden sabır, sorumluluk isteyen ciddi işler Boğa'lar için uygundur. Sanat ve parayı biraraya getirebildiği kuyumculuk, mücevher işleri, saatçilik, heykeltraş, mimarlık, dekoratörlük gibi işlerde başarılı olacaktır.

Ayrıca ticaret, çiftçilik, banka, borsa işleri, inşaat alanı, emlakçılık ev alım satım işleri Boğa'lar için uygun mesleklerdir. Hayatın her alanındaki zevkli seçimleri onları sanat, antika gibi konularda bir uzman yapabilir. Yemeğe olan ilgisi ise bir gurme olmasına veya yiyecek-içecek ile ilgili bir mekan işletmesine yetecek düzeydedir.

Burcun olumsuz kullanımında ise maddiyata aşırı düşkünlük veya zevklere aşırı düşkünlük, güven ihtiyacını abartarak şartlarını değiştirmekten aşırı korkma ve bu yüzden herhangi bir girişimde bulunamama, sabit fikirli ve dar görüşlü olma, aşırı inatçılık gibi özellikler görülebilir. Bu burç insanı daha esnek ve daha değişime açık olmayı ve risk almayı öğrenmelidir.
Yayın tarihi: 03.12.2013
167586
YORUMLAR

yaylar içn araştrmacılk evet ii.. ama biz kbirli deilzkiiiii :O

kbra Krnklq 08.05.2010 21:33:39

dogru yaa bende doktorum ve burcuma da uyguuuun....

kmnmgl 17.04.2010 13:41:38

evvett ben ikizlerim ve başarılı olmak için yaratıldımmm :P:P selin sen ne burcusun bakim :D

hakan 13.03.2010 17:41:48

Ewt ya çok doğruu:D

selin 13.03.2010 15:50:42
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.