Burçlara uygun çalışma alanları

Güncellenme tarihi:
Balık

Balık burcu kendi içinde bulunduğu gerçeklerden farklı bir gerçek olduğunu bilmektedir. Bu gerçeğe ulaşmak için de için kendini aşmalı, ego’dan ve onun sınırlarından kurtulmalıdır. Böylece hayal ettiği güzelliklerle bütünleşebilir. Hassas yapısı ve sezgiselliği karşısındaki insanı anlamasını kolaylaştırır ve onlarla kolayca empati kurabilir. Bu özelliği sayesinde karşısındaki insanla bütünleşip tek olabilir. İnsanları ruhsal açıdan son derece rahatlatabilir ve onlara ruhsal danışmanlık yapabilir.

Zengin iç dünyalarını dışa yansıtmasını sağlayan sanatın her alanında; müzik, resim, bale ve tüm sahne sanatları, edebiyat, moda gibi konularda çok yeteneklidir. Kararsız olduğu için uğraşmak istediği mesleği buluncaya kadar birkaç farklı mesleğe ilgi gösterebilir.

Hassasiyet ve merhamet gerektiren hastabakıcılık, yaşlılarla ilgilenme, doktor, yardım konularında görevli, öğretmen, din görevlisi gibi meslekler Balıklar’a çok uygundur. Denizi çok sevdiklerinden denizci, yüzücü olabilir, su sporları, balıkçılık gibi işlerle de uğraşabilirler.

Burcun olumsuz kullanımında başkalarına verici olma adına kendini kurban etme, gerçekleştiremeyeceği hayallerin peşinden koşarak kendini ziyan etmek, içinde bulunduğu gerçeklerden kaçmak ve hayalleri arasında kaybolmak, ilişkilerini bir sorun haline getirmek ve kendine eziyet etmek, hiçbir şeye gerekli sınırları koyamamak, sorumsuz ve amaçsız olma görülebilir.

Balık burcu insanı, bu dünyanın gerçekleriyle baş edebilmeyi ve hayal kurarken bu gerçeklerden kaçmamayı, kendi savunma stratejisini geliştirmeyi, başkaları için kendi benliğinden vazgeçmemeyi öğrenmelidir.
Yayın tarihi: 03.12.2013
167337
YORUMLAR

yaylar içn araştrmacılk evet ii.. ama biz kbirli deilzkiiiii :O

kbra Krnklq 08.05.2010 21:33:39

dogru yaa bende doktorum ve burcuma da uyguuuun....

kmnmgl 17.04.2010 13:41:38

evvett ben ikizlerim ve başarılı olmak için yaratıldımmm :P:P selin sen ne burcusun bakim :D

hakan 13.03.2010 17:41:48

Ewt ya çok doğruu:D

selin 13.03.2010 15:50:42
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.