Burçlara uygun çalışma alanları

Güncellenme tarihi:
Kova

Kova burcu insanlık adına en ideal olanı arar. Bireysel özgürlük, insanlar arasında eşitlik kardeşlik gibi kavramlar onun idealindeki yaşam biçimleridir. Daha önce kimsenin düşünemediğini düşünebilir. Herkesten daha farklı ve sıra dışıdır. İstediği değişimi başarmak için kimsenin desteğine ihtiyaç duymadan herkese meydan okuyabilir. Böylece geleneksel olanla mücadele ederek yenilikçi olur. Yenilik, yaratıcılık, dünyayı değiştiren her türlü konu onun ilgi alanı içindedir.

Bilgisayar, elektronik, teknoloji, uzay, havacılık, astroloji, tıp, fotoğrafçılık gibi konularda başarılı olurlar. Ayrıca düşüncelerini iyi ifade edebilen bir yazar, konuşmacı, sendikacı, öğretmen, psikolog, astronot olabilirler. Bilim adamı, mucit, toplumsal düzeni değiştirebilecek tüm liderlik konuları Kovalar’ın kendini gösterebileceği alanlar arasındadır.

Burcun olumsuz kullanımında kişi sıra dışı olmak adına sürekli yanlış alanlarda aykırı bir kişilik sergiler. Fikirlerini eyleme geçirmez, otoriteye başkaldıramadığı için kendisine yabancı gelen bir ortamda,özgürlüğünden taviz vererek, mutsuz bir şekilde görevlerini yapmaya boyun eğer ve başkaldırısını hiç de gerekli olmayan yerlerde ortaya koyar.

Bu da onun ne yapacağı belli olmayan insan diye tanınmasına neden olur. Kova burcu insanı otoriteye gerektiğinde başkaldırarak özgürlüğünü kazanmayı, tepki göstermesi gereken yeri ve zamanı doğru tespit edebilmeyi, özgürlüğünün bedellerini göze almayı, ideallerini ve hayallerini gerçekçi ve uygulanabilir bir şekilde sunmayı ve başkalarının da bireyselliğini kabul etmeyi öğrenmelidir.
Yayın tarihi: 03.12.2013
167338
YORUMLAR

yaylar içn araştrmacılk evet ii.. ama biz kbirli deilzkiiiii :O

kbra Krnklq 08.05.2010 21:33:39

dogru yaa bende doktorum ve burcuma da uyguuuun....

kmnmgl 17.04.2010 13:41:38

evvett ben ikizlerim ve başarılı olmak için yaratıldımmm :P:P selin sen ne burcusun bakim :D

hakan 13.03.2010 17:41:48

Ewt ya çok doğruu:D

selin 13.03.2010 15:50:42
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.