Burçlara uygun çalışma alanları

Güncellenme tarihi:
Koç

Her zaman önde olmayı seven Koç'lar doğuştan önder özellikleri taşırlar. Koç burcunun güçlü olduğu bir gökyüzü konumuyla dünyaya gelen biri, tükenmeyen bir hırs ve mücadele arzusuyla doludur. Bu kişiler başkalarının emri altında çalışmaktan hiç hoşlanmazlar.

Ve bulundukları ortamda yönetici konumuna gelmek için var güçleri ile mücadele ederler. Nadir de olsa bazen bunu başaramayabilirler. O zaman da tek başlarına çalışmayı tercih etmeleri daha iyi olur.

Cesaretleri daha önce hiç kimsenin denemeye yanaşmadığı işlerle uğraşmalarını sağlayabilir. Enerji gerektiren askerlik, polislik, spor, atletizm veya tehlike ve macera içeren araba yarışçılığı gibi konular tam onlara göredir. Yöneticiliğin yanı sıra iyi bir cerrah olabilir, sinema ve sahne dünyasında da ün kazanabilirler.

Medyanın hareketli, araştırmaya ve buluşlara uygun sahaları, mühendislik, teknisyenlik bu burca uygun mesleklerden sayılabilir. Güçleri, enerjileri ve mücadeleci tavırları sayesinde üstesinden gelemeyecekleri iş yoktur. Fakat sabırsızlık, öfke ve dikkatsizlik gibi olumsuz özellikleri ile baş etmeyi öğrenmeleri gerekir.
Yayın tarihi: 03.12.2013
YORUMLAR

yaylar içn araştrmacılk evet ii.. ama biz kbirli deilzkiiiii :O

kbra Krnklq 08.05.2010 21:33:39

dogru yaa bende doktorum ve burcuma da uyguuuun....

kmnmgl 17.04.2010 13:41:38

evvett ben ikizlerim ve başarılı olmak için yaratıldımmm :P:P selin sen ne burcusun bakim :D

hakan 13.03.2010 17:41:48

Ewt ya çok doğruu:D

selin 13.03.2010 15:50:42
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.