Burçlara Göre Erkeklerin Özellikleri

Güncellenme tarihi:
TERAZİ ERKEĞİ (24 Eylül-23 Ekim)

Kimdir?
Dünyanın en ışıktan karanlığa sallandığı sonbahar ekinoksunda doğan Terazi erkeği sanatçıdır, güzel şeylerden anlar, zevkli biridir. Onun dünyası düzenden, güzellikten, lüksten, sukunetten ve şehvetten ibarettir. Erkeklere özgü cazibesinden nasibini almıştır, kadınların hoşuna gider ve bunun farkındadır.

Nasıl yaşar?
Yanlız olmasında nasıl olursa olsun. Başkasından, başkalarından ayrı düşmek onun için boşluğa düşmek gibidir. Toplumda parlamak, kendini göstermek, ünlü insanlarla görüşmek, göze girmek ister. Onu çevreleyen dünyaya bağlı olarak varlığını sürdürür, memnun etmek ister ve bunun için her şeyi yapmaya hazırdır.

Nasıl sever?
Sevgili, eş ya da iyi arkadaş... Terazi erkeği her rolü oynayabilir. Kadınlar için yaşar ve kadınlar tarafından yaşatılır. Sizi, bütün kadınları sever. Ama bu çekici arkadaş, toplumda kolayca yaşayan bu adam, özel yaşamında hoşlandığı hükmedici bir kadına ihtiyaç duyar. İlişkinin başarısı size bağlı.
Yayın tarihi: 13.02.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.