Burçlara Göre Erkeklerin Özellikleri

Güncellenme tarihi:
BALIK ERKEĞİ (19 Şubat – 20 Mart )

Kimdir?
Daha kış bitmemiştir, bahar da tam olarak gelmemiştir. Balık erkeği, karla karışık sağanak yağmurların yağdığı bu dönemde doğmuştur. Sellerin, taşkınların olduğu bu dönem Balık erkeğini duygularla, projeler ve isteklerle donatmıştır. Değişik, etkileyici ve parıltılı karakteriyle baş döndürür.

Nasıl yaşar?
Akıntılara, rüzgara ve fırtınalara bağlı olarak Balık erkeğinin belirgin bir yönü yoktur, bir ordadır bir burda. Bir an dalgaların tepesindedir, bir an denizin dibindedir. Aslında nerede, kiminle ve neden olduğunu bilmez. Sanatçı ve bohem Balık erkeği, ruh haline, karşılaşmalarına ve bulunduğu ortama göre yaşar.

Nasıl sever?
Tüm benliğiyle. Eş, sevgili erkek kardeş, arkadaş, yol gösterici... Bütün rolleri oynar. Cömerttir, sizi cezbeder ve hayal alemine sürükler. Sadece detaylarla, gündelik olaylarla hatta gerçeklerle ilgilenmez. Bu yüzden de kararlı, onun yerine sorumlulukları üstlenecek kadınları çeker. Eğer kendini terk edilmiş hissetmezse her şey iyi gidecektir .
Yayın tarihi: 13.02.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.