Burçlara Göre Erkeklerin Özellikleri

Güncellenme tarihi:
KOVA ERKEĞİ (21 Ocak – 18 Şubat )

Kimdir?
Kışın ortasında doğan Kova erkeği maddiyattan arınmış, akıllı, kararsız ve özgün biridir. Gerçekler onu sıkar. Para? Güç? Sosyal başarı? Hepsiyle dalga geçer. Önemsiz ve sıradan şeylerden uzaklaşır. İlgi alanları çeşitlidir, etkinlikleri sınırsızdır. İşte en büyük problemi budur.

Nasıl Yaşar?
Sinirli, hareketli, çok kızışmış bir ritmde. Dinlenme ve tembellik tanımaz. Durmadan çalışır, projeler yapar ama onları gerçekleştirmek için çabalamaz. Arkadaşlık duygusu gelişmiştir. Yolu çizmek, korunmak için ona güvenmeyin. Ne başkalarını ne de kendini yönetmeyi becerir. Onunlayken ne olacağı belli olmaz.

Nasıl sever?
Kova erkeği bir eş ya da sevgiliden çok bir arkadaş, bir suç ortağıdır. Duygusal, duyarlı ya da cinselliği baştacı eden biri değildir. Size kadın olmanızın yanı sıra bir insan olarak da saygı gösterir. Aşık olmaktan, tutkunun esiri olmaktan ve en değerli hazinesi olan özgürlüğünü kaybetmekten korkar.
Yayın tarihi: 13.02.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.