Burçlara Göre Erkeklerin Özellikleri

Güncellenme tarihi: 25.01.2017
OĞLAK ERKEĞİ (22 Aralık – 20 Ocak )

Kimdir?
Gecenin en uzun olduğu kış döneminde doğan Oğlak erkeği duyarsız, soğuk ve sessiz bir karaktere sahiptir. Doğduğu andaki mevkiinden sıyrılmak, yükselmek ve insanlar üzerinde, hatta kendi üzerinde bir güce sahip olmak ihtiyacı duyar. Ama kabuğunun altında çok edepli ve çok duygusal bir adamdır. Ve bunun hissedilmesinden çok korkar .

Nasıl yaşar?
Yalnız. Birkaç kez evlenebilir, dört çocuk babası bir müdür olabilir ama yine de yalnızdır. Düş görmez, hiç hayal kurmaz. Harekete geçer ve açıklanması zor bir şekilde ilerler. Amaçları uzun vadelidir. Hiçbir zaman kendini koyvermez. Çalışır, kurar ve gerçekleştirir.

Nasıl sever?
Geç olgunlaştığı için çok az kadın tanımıştır. Onlardan kaçınır çünkü onların karşısında ne yapacağını şaşırır. Sevmekten, birisine bağlanmaktan ve üzülmekten korkar. Doğuştan bekar ruhludur ama çoğunlukla evlidir. Koruyucu ve sadık bir eştir, sorumluluk sahibi bir babadır. Zırhını çıkardığı zaman korkunç bir aşığa dönüşür.
460326
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.