Burç Gruplarına Göre Cinsel Yaşam

Güncellenme tarihi: 26.12.2016
Astroloji Venüs ve Mars’ ın etkileriyle size çekici gelen kadın ve erkek için önemli ipuçları verir. Venüs kadını Mars erkeği temsil eder. İki gezegende tutkuyla ilişkilidir. Bir bayanın doğum haritasında Venüs beğendiği bir erkeğin Marsıyla uyumlu açıda ise, Aralarında müthiş güçlü bir cinsel çekim vardır. Erkeğin doğum haritasında ki Venüs ilgi duyduğu kadını aradığı kadından beklentilerini ifade eder. Doğum haritalarınızda Yaşam kaynağı Güneş, Aşk ve Güzellikler tanrıçası Venüs Cesaretin temsilcisi Mars, Cinselliğinizin tutkularınızın durumunu belirleyen gezegenlerdir.

Güneş Venüs ve Mars Koç İkizler Aslan Terazi Yay Kova gibi pozitif burçlarda ise Negatif burçlar olan Boğa Yengeç Başak Akrep Oğlak Balık Güneş Venüs ve Marsa baskın gelirler. Karşınızda ki kadın ve erkeği tanımanız için baskın negatif gezegen yerleşimlerinin ortaya çıkması gereklidir. Pozitif burçlar her zaman cinselliğe yaklaşımlarını arzularını belli eder. Negatif burçlar ise bu konuda ilk adımı karşı tarafın atmasını ister ve arzulamaktan çok arzulanmayı ve bunun belli edilmesini ister.

BAĞIMSIZ BURÇLAR: Özgürlüklerine oldukça düşkün pişmanlık duymadan ilişkilerini yaşayan ve ardında bırakabilen Koç Kova Yay ve İkizler’dir.

SADIK BURÇLAR: Boğa Yengeç Aslan Oğlak Akrep, uzun süreli ilişkilerin insanlarıdır. Duygular önemlidir gelip geçici heveslerin peşinde koşmazlar...
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.