Bugün Yaşanan Yay Dolunayı Bizi Nasıl Etkileyecek?

Güncellenme tarihi:
9 Haziran dolunay, 18 ° 53 'Yay Burcu Ophiuchus yıldızı ile kavuşum halinde olacak. Bu kavuşum tutkularımızın üzerine ne pahasına olursa olsun gitmek isteyeceğimiz bir dürtü verebilir. Merkür gezegeni de ikizler burcunda hareket ettiğine göre ‘’bugüne kadar sustum da ne oldu artık haddini bildirme zamanı geldi ’’ duygusuna sizi teslim edebilir. Bunu artık bildiğiniz için kendinizi idare etmenizi tavsiye edebilirim. En azından daha kaliteli bir zaman geçirmeniz adına faydalı olacaktır.

Bir diğer hususta hani toplumumuzda bir laf vardır ya ‘’basiretim bağlandı’’ diye. İşte bu tamda bunu ifade ediyor diyebiliriz. Baştan çıkarıcı davranışlar karşısında hiç beklemediğiniz iftiralar ve öngöremediğiniz olaylarla karşılaşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu tür durumlarda hemen cevap vermek yerine daha sabırlı olmanızı, haklıyken haksız duruma düşmemenizi özellikle tavsiye edebiliriz.
Yayın tarihi: 08.06.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.