Bugün Yaşanan Yay Dolunayı Bizi Nasıl Etkileyecek?

Güncellenme tarihi: 08.06.2017
Bu dolunay, geçtiğimiz son iki haftada başladığınız dönüşüm sürecini tamamlanmasını sağlayabilecek fırsatlarla doludur. Kırılan kalbiniz, ödemekte zorlandığınız borçlarınız, hiç bir günahınız yokken size yapılan haksızlık gibi konuların bir nebze olsun iyileştirmek için gelmiş bir dolunaydır. Bir şeyler aslında bugüne kadar siz tahammül ettiğiniz için vardı. Artık karar vermek zorunda kalacaksınız. Tahammül etmeyi bırakacaksınız. Yolunda gitmeyen şeylerin aslında yüzleşmekten kaçtığınız olaylar yüzünden olduğunu fark edeceksiniz. İlerleyen zamanda tüm gerçeklerin ortaya dökülmesi, bilinmeyenlerin söylenmesi ve büyük restleşmeler söz konusu.

Bu dolunay sizlere şimdilik zorlayıcı gelse de, zaman içinde mutluluk verecek gelişmelerin sizin aslında ne kadar hayrınıza yaşanacağına işaret ediyor. Boşa kaybettiğiniz zaman duygusu, ait hissedilmeyen yaşamlar, geçmişle bugün arasında gidip gelmeler, yitirilen hayaller, güven duymadığınız insanlar bunlar sizler için artık tümüyle terk ediliyor.
94926
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.