Bugün Yaşanacak Dolunay'ın Burcunuza Etkisi!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Niobe Aslı Temel, cuma günü gerçekleşecek olan dolunayın etkilerini anlattı.

İşte Cuma günü yaşanacak dolunayın burçlara etkileri...

22 Nisan da meydana gelecek Akrep burcunda oluşacak dolunay , bazı konuların farkına varmamızı sağlayabilir. Gizli kapaklı ya da kötücül işler, ortaya çıkan gerçekler veya ele geçen bilgiler şaşırtıcı olabilir ya da bu tür işlerle ilgilenen kişilerden haberler alınabilir. Fanatik fikir veya ideolojiler, abartılı harcamalar ya da maddi anlamda gerilmeye neden olan başlıklar söz konusu olabilir. Olayları abartma eğilimi yükselebilir, her burç kendisini ilgilendiren alanlarda güven ya da istikrar sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir. On günlük süreçte, finansal konulara, proje ve yatırımlara, para, istikrar ve güven başlıklı alanlarda yeni gelişmelere karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Ülke olarak bakıldığında, ekonomiyi zaten saydık, parayla bağlantılı her konu, ülkenin önde gelen kişileri, sanatçılar, sanatla bağlantılı başlıklar, iş adamları, toprak, tarım, güvenlik, iş birlikleri başlıklarında olan ve bu başlıklarla bağlantılı konular ön planda çıkabilir. Daha ciddi düşünmeye başlıyoruz. Problemleri büyütmek yerine çözmeye çalışmak daha doğru olacaktır. Yardımlaşma duygularımızla göz doldurabiliriz. Esnek olalım. Neptün’ün konumu, dolunayın stresini azaltıp olumlu özelliklerinin ön plana çıkmasını sağlayacaktır.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.