Bu Burçlar Çok Kıskanç!

Güncellenme tarihi:
Yay; Ne Yapıcaklarını Bilemezler

Genel anlamda hayatlarında kıskanç olarak tanımlanmayan Yaylar, söz konusu insan ilişkileri olduğu zaman farklı bir tutum sergileyebilirler. Değişken tavırları, ne yapacaklarını bilememezliklerinden kaynaklanır ve Yaylar, en çok kıskandıkları zaman nasıl davranması gerektiklerini bilemezler. Doğal bir tepki olarak hislerini belli etmeye meyilli Yaylar, çevreleri tarafından zaman zaman takıntılı ve uzlaşılmaz olarak nitelendirilebilirler, ancak bu davranışlar, onların kıskançlık duygularını saklama çabasından başka bir şey değildir.

İlişkilerinde beklenmedik şekilde kıskanç ve sınırlandırıcı bir tutum sergileyebilirler. Kıskançlıklarını açıkça dile getirmeyi tercih etmedikleri için hareket ve davranışlarıyla karşısındakinin anlamasını beklerler. Bu tutumları karşısında partnerleri kayıtsız kalırsa, o zaman tepkileri daha fazla büyür. Kıskanç bir Yayı yatıştırmanın yolu, onu anlamaktan geçer.
Yayın tarihi: 11.04.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.