Bu Burçlar Çok Kıskanç!

Güncellenme tarihi:
Terazi; Pek Yansıtmazlar

Son derece neşeli bir hayat süren Teraziler için kıskançlık dışarıya asla yansıtılmaması gereken bir duygudur. Zaman zaman ortamın en parlak insanı olamadıklarında, kıskançlığa kapılıp dikkatleri daha da üstlerine çekmek için ellerinden geleni yapabilirler. Kıskançlığın etkisi altında baskın çıkma çabasına girebilirler, ancak kin tutma huyları yoktur. Öte yandan çok gururlu olmaları sebebiyle, kıskandıklarını da belli etmeme gayreti içerisine girebilirler.

Bir Terazinin kıskançlığa kapıldığını, neşesini kaybetmesinden anlamak mümkündür. İlişkilerinde, ilgi üstlerinde olduğu sürece kıskançlık gibi duyguları ortaya çıkarmazlar. İkili ilişkilerinde de durum aynıdır; üzerindeki ilginin dağılması yine Terazinin kıskançlığa kapılmasına yol açar, gururlu yapısı gereği bunu dile getirmekten kaçınan Terazi partneriniz, farklı düşüncelere kapılmanıza sebep olabilir. İlgi gösterdiğiniz bir Terazi ile eğlenceli mutlu bir ilişki sürdürebilirsiniz.

Hangi Burç Erkeği Nasıl Terk Eder?
Yayın tarihi: 11.04.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.