Bu Burçlar Çok Kıskanç!

Güncellenme tarihi:
Balık; Kendini Yer Bitirir

Kıskançlık, Balıklar için en zararlı duygulardan biridir. Kıskançlık hissettiği zaman kendi kendini yiyip bitiren Balıklar, içine kapanık bir hale dönüşebilirler. Sevdiklerini benimsemeye meyilli olan Balıklar, çevresindekiler tarafından kıskanç ve baskıcı olarak nitelendirilebilirler, ancak bu onların temel güdülerindendir. Onlar, kıskançlıktan öte sahiplenici bir yapıya sahiptirler.

Öte yandan kendileri, çevrelerindeki insanların kıskanç bir tutum sergilemesinden hoşlanmazlar, çünkü özgürlüklerine düşkündürler. Sahiplenici yönlerinin, kıskançlıkla eşdeğer tutulması yüzünden zaman zaman zor duruma düşmeleri de söz konusudur. İlişkilerinde kendilerini güvende hissettikleri sürece kıskançlık krizine girmezler. Güven üzerine kurulmuş bir ilişkide Balıklar mutluluğu kolay yakalarlar. Sahiplenici davranışlarının kıskançlık olarak değerlendirmemesi Balıklar için önemlidir. Kıskançlık konusunda hassas olan Balıklar, partnerlerinin kıskanç olmasına anlam veremezler ve kabul edemezler.
Yayın tarihi: 11.04.2017
43721
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.