Balık Burcuna Özel Diyet

Güncellenme tarihi:
Zayıflama Potansiyelleri

Özellikle genç balık burcu bayanları için diyet ve egzersiz onlara vız gelir. Yeter ki kafaya taksınlar. Ancak daha yaşlı balık burcu kişileri o kadar gözü kara ve kararlı olmayabilirler. Bu nedenle aşırı kilolar ve obezite ileriki yıllarda risk teşkil edebilir. Bu nedenle beslenme ve yeme içme alışkanlıklarının sürekli takip altında tutulması gereken kişilerdir.

Balık burcu diyeti

Hedef : Haftada 1-2 kilo.
Günlük kalori : 1300 Kcal

Katı ve sıkıcı diyetler size göre değil. Yüksek proteinli, düşük yağ ve şeker içeren diyet uyguladığınız zaman kendinizi çok daha iyi hissedersiniz.

Burcunuz ayaklar ile duyma, işitme, dokunma ve tatmayı temsil eder. Demir vücudunuzun başlıca ihtiyacıdır. Demir eksikliği, anemi ve düşük tansiyona sebep olur. Diyetlerinizde zengin demir içeren karaciğer, yağsız sığır eti, kuzu eti, yumurta sarısı, beyin, midye, ıspanak, soğan, arpa, marul, buğday ekmeği, kuru fasulye, elma, üzüm, limon, portakal, şeftali, hurma, kuru erik ve üzüm diyet listenizde yer almalıdır.

Balık burcu diyeti en çok yılda 1 kez uygulanması gereken bir diyettir.

İşte sizin için balık burcu diyeti listesi...
Yayın tarihi: 25.02.2016
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.