Balık Burcu Güneş Tutulması

Güncellenme tarihi:
Gerçekleri rahat kavrayamadığımız biraz sisli biraz puslu bir süreç. Bu durumda kaygan zeminin ortadan kalkmasını beklemek en sağlıklısı olur. Koşulların henüz rahat bir karar ortamı sağlamaması ya da sağlayacakmış gibi görünmesi sizi yanıltmamalı. Hayallerinizin arttığı bu dönemde gerçek sonuçlar beklentinizle doğru paralel de olmalı. Eş ve ortaklık konularında net olmayan bazı adımlar yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Karşınızdaki kişinin niyetinden ve duygularından emin olmak gereken bir süreç. Kendimizi de kandırma eğilimi içerisinde olabiliriz. Bunun yanında hislerimize güvenmek bize iyi gelebilir.

Yaşadığınız olayları, yaptığınız hataları ya da çevre ne diyecek diye yapamadığınız hedeflerinizi emin olun siz başarılı olduktan sonra kimse hatırlamayacak. Bu bir hata ise sakin bir şekilde bunu kabul edip telafisini yapmaya özen gösterin. Ufacık olayları büyütmeyin. Laf sahibinden çoğalır bunu asla unutmayın.

Yaşamın sadece birbiri ardına gelen durumlardan ibaret olduğunu hatırlatmam da fayda var. İçinde bulunduğunuz anın mutlaka arkasından başka bir an gelecektir. Hoşunuza giden bir şeyler oluyorsa bu anın tadını çıkarın, fakat unutmayın ki o an er geç yerini başka türlü bir duruma bırakacaktır. Eğer bunu kabul edebilirseniz o an değişirken farkındalık kazanarak huzur yakalarsınız. Eğer bir probleminiz var ise ya da çok mutsuz bir dönemden geçiyorsanız, bununda geçeceğini bilin. Bu bilinci yüreğinizde taşırsanız en çetin zamanlarınızda bile bu bakış açısı sizi koruyacaktır. Her zaman bunu yapabilmenizin kolay olacağını söyleyemem ama çoğu kez işinize yarayacaktır.
Yayın tarihi: 26.02.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.