Balık Burcu Güneş Tutulması

Güncellenme tarihi:
Bugün deneyimleyeceğimiz Güneş Tutulması saat 17.58’de gerçekleşecek. Tutulmalar bugüne kadar yaşadığınız olayların koşullarını bize gösterebilir. Adeta artık ne olur fark et anlarıdır.

Tutulma haritasında Aslan burcu yükselecek. Tabi en hoş detay ise kraliyet yıldızı Regulus’un bu kombinasyona eşlik edecek olmasıdır. Tutulma yöneticisi Jüpiter’in Terazi burcunda 3’lü yöneticilikte(olumlu) olması Uranüs ile zıt açı yapması ise çok hızlı ve ani, beklenmeyen değişimlerin tutulma sonrası ayak seslerini duyabileceğimizin de bize mesajını veriyor. Parlayabileceğimiz ve bugüne kadar emek verdiğimiz detaylarda bazı önemli kadersel fırsatlar yakalayacağımızı bize müjdeliyor.

Bağımlılıklarımız ve alışkanlıklarımıza artık veda ettiğimiz bir zaman dilimine giriyoruz. Duygusal anlamda yaşadığınız bağımlılıkların artık bir şekilde sonlandığını göreceksiniz. Kısaca Fedakârlık bakış açısına birileri FEDA ederken diğer Kâr eden insanın hesaplaşması da diyebiliriz.

Bizi çok farklı alanlarda değiştirip dönüştürecek. Başlıca etki alan gruplar Balık, Başak, Yay, İkizler ve yükselen burcu bu grupta olanlar. Tutulma ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık alanında olurken yöneticisi Neptün’ün açısının olmayışı olayları kavrama yeteneğimizin açık ve gerçekçi olmadığı yönünde olabilir. Karşımıza çıkan kişiler ve tanışacağımız önemli kişileri hayal kırıklığı riskinden dolayı göremeyebiliriz. Aslında iyi yaptığımızı düşünürüz ama gerçekleri bir türlü göremeyiz. Belki de kötü bir sonuç deneyimlemeyeceğimiz biriydi. Geçmiş ilişkilerimiz ve geçmiş aşklarımız bu zaman dilimlerine karşı özlem artabilir. Bu konularla ilgili yeniden bu duyguyu yakalamak isteyebiliriz.

ASTROMATİK & Aygül Aydın
Yayın tarihi: 26.02.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.