Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi: 19.12.2016
Balık ile Yay : Balık'ın duygusallığı ve yumuşaklılığı ile Yay'ın maceracılığı kesinlikle uyuşmaz. Bu ilişki Balık'ın hüsrana uğramasıyla sona erer. Balık'ın içe dönük yapısıyla Yay'ın dışa dönük yapısının uyuşması imkansızdır. Onun için bu ikili anlaşamaz. Ayrıca iyi bir cinsel uyumları olduğunu gösteren hiçbir bulgu da yoktur. Tamamen geçersiz bir ilişkidir.

Balık ile Oğlak : Oğlak tekdüze ve sistematiktir.İlişkide yöneticiliği de ele alır. Balık ise buna dünden razıdır. Balık onun tekdüzeliğine renk katmayı iyi bilir. Oğlak ise bundan keyif ve zevk duyar. Bazı ufak tefek sorunlar olursa da bu ikili birçok konuda gayet iyi anlaşabilir. Cinsel yönden de bu ikilinin uyumu son derece iyidir. Üstelik uzun vade de umut vardır denebilir.

Balık ile Kova : Kova dışa dönüktür ve her konuyu mantıkla çözmek ister. Balık ise duygusal ve hassastır .Aralarındaki ortak nokta çok azdır. Bu bakımdan bu ikilinin uyum hali içinde oldukları söylenemez. Kısa bir süre boyunca birbirlerine cinsel bakımdan çekim duyarlar ancak bu belirli bir zaman sonra azalır ve uzun ömürlü değildir.

Balık ile Balık : İki Balık'ın uyumlu bir beraberliğe sahip olabilmesi için birinin yönetici vasfına sahip olması gerekir. Aynı duyguları ve hisleri paylaştıklarından ilişkide aktif birine ihtiyaç vardır. Birbirlerinin cinsel ihtiyaçlarını olağanüstü düzeyde anlayan bu ikili yatak odasında harikalar yaratabilir. İkisi de şehvetlidir. Onların seks hayatları uzun vadede de gayet iyi yürür.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.