Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Balık ile Aslan : Balık'ın içedönük , Aslan ise dışa dönüktür. Bu ayrım bile bu ikilinin uyuşmaması için yeterli gerekçe sayılır. Birbirlerini anlamalarına imkan yoktur. Kısa zamanda birbirlerinden bezerler. Zaten duygusallıktan uzak kalamayan Balık'ın , Aslan'ı yatak arkadaşı olarak sonuna kadar kabullenmesi de söz konusu değildir. Cinsel bakımdan da uyuşmazlar.

Balık ile Başak : Bu ilişki ilk başlarda iyi başlayabilir. Ancak eleştirici Başak kısa bir zaman sonra duygusal Balık'a kusur üstüne kusur bulmaya başlayınca işin tadı kaçar. Hele hele Başak, Balık'ın pahalı zevkleriyle de tanışınca ortalık iyice karışacaktır.Bu ikilinin cinsel uyumları iyi değildir. Asla uzun vadeli bir beraberlik söz konusu olamaz.

Balık ile Terazi :Bu ikili ideal bir çift değildir. Balık kendini güven içinde görmek ister ama Terazi bu nitelikte biri değildir. Bu iki burcun ortak noktası lükse ve tembelliğe düşkünlük olduğu için bu iki burcun birlikteliğinde çalışan taraf olmayacaktır. Tek anlaşabildikleri şey fiziksel ilişkileridir. Ne var ki bu bir ilişki için yeterli olmaz.Yürümeyecek bir beraberliktir bu ikilinin beraberliği.

Balık ile Akrep :Harika anlaşabilecek bir çifttir . Balık, kıskanç Akrep'in huyunu iyi bildiği için onu kıskandıracak şeyler yapmaz. Akrep ise Balık'ın istediği korunma gücünü ona fazlasıyla hissettirir. Onu sahiplenir. Balık da zaten bunu ister ve kabul eder. Bu ikilinin ruhsal ve fikirsel uyumları gibi yatak odasındaki uyumları da mükemmeldir. İlişkileri uzun vadeli olabilir.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.