Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Balık Uyumu

Balık ile Koç : İkisinin de farklı tipte kişiler olmalarına rağmen bu ikilinin ilişkisi yürür. Koçun açıklığı, sözünü esirgememesi ve yöneticiliği ele alması Balık'ın hoşuna gider. Bazen farklı düşünceler üzerinde çatışabilirler ama bu uzun sürmez. Hele iş cinselliğe geldiğinde Koç Balık'ın cinsel gücüne hayran olur.Yatakta mükemmeldirler. Uzun vadeli bir ilişki olabilir.

Balık ile Boğa : İyi bir beraberlik söz konusudur bu ikili için. Boğa'nın sistematikliği Balık'a biraz ağır gelebilir. Çünkü Balık, Boğa'ya göre çok daha duygusal ve hayalcidir. Esasında biraz Boğa'nın olumlu gayretiyle bu ikili çok iyi anlaşabilir. Zira her ikisi de iyi niyetlidir . Üstelik tutkulu kimseler olan bu ikili yatakta da gayet iyi anlaşabildiği gibi aşkı da uzun vadeye taşıyabilir.

Balık ile İkizler : Aralarında fiziksel bir çekim olmasına rağmen bu ikilinin uyumu iyi değildir. Balık'ın aşırı hassasiyetiyle İkizler'in vurdum duymazlığı ve çok fazla hareketli olması bağdaşamaz. İşin ilginç yönü her ikisi de idareci vasfına uyan kimselere ihtiyaç duymalarıdır. Ateşli bir beraberlik ve seks ilişkisi yaşayabilirler ama uzun vadeli olmayacaktır.

Balık ile Yengeç : Yengeç'in önderliğinde dört dörtlük yürüyecek bir ilişkidir. İkisi de hassas ve duygusaldır. Balık, Yengeç'in kollarına kendisini rahatça bırakır ve ona güvenir.Çok uyumlu olan bu çiftin yatak odaları da mükemmeldir. Fantezilerini tatmin edip, son derece seksüel davranışlar içinde uyumlu bir cinsellik tablosu sergilerler.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.