Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Kova ile Yay : Her ikisinin de sosyal yönleri gelişmiştir. Dışa dönük tipler olan bu ikili fikri konularda çok iyi anlaşır. İkisi de kıskanç değildir ve mutlu olabilirler.Yatak odası beraberlikleri ise şahanedir. Cinsel fantazilerini uygulayarak çok güçlü seksüel bir ilişki içerisinde zevklenirler.

Kova ile Oğlak : Bu ikili tamamen uyumsuzdur. Sistemli ve cimri Oğlak ile entelektüel, sistemsiz Kova'nın fikirsel olarak anlaşmaları bir kere imkansızdır. Kova sekste özgürlüğü savunur. Oğlak ise tutucu ve akılcıdır . Bu bakımdan ikilinin cinsel uyumları yoktur. Yatak odalarında da ortak hiçbir yönleri yoktur. Mutsuz bir ilişkidir.

Kova ile Kova : Gariptir ama iki Kova birbiriyle çok iyi anlaşır. Her ikisinin de duygusal olmayışlarına karşın anlaşabilmeleri hayret vericidir . Üstelik ortak olmayan farklı ilgi alanları da vardır. Her şeye rağmen birbirine çok iyi davranan bu ikili cinsel açıdan da umulmayacak kadar uyumludur. Cinsel hayatlarında heyecan duygusu hiç eksik olmayacaktır.

Kova ile Balık : Kova duygusal olan Balık'a göre fazla dışa dönüktür. Balık'ın duygusallığı Kova'yı sıkar. Balık ise Kova'ya bağlanma peşindedir. Kovan'ın macera sevgisiyle, Balık'ın masal gibi aşk hayalleri bir bütünlük oluşturmaz . Bu ilişkiden özellikle Balık zararlı çıkar. Aralarındaki cinsel beraberlik kısa zamanda ayrılığa dönüşecektir. Bu ikilinin ilişkilerinde uyum yoktur.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.