Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Kova ile Aslan : Kovan'ın fikirselliğine Aslan'ın fizikselliği ters düşer. Kova cinsellikte fikri beraberlik de ararken, Aslan işin tamamen fiziki yönündedir. Kova, sekse Aslan kadar düşkün değildir. Her ikisi de bağımsızlıktan hoşlanır. Kova hükmedilmekten hiç hoşlanmaz. Cinsel bakımdan uyumlu olsalar da bu ilişki uzun vade de hiç yürümeyecektir.

Kova ile Başak : İkisi de entellektüel tiplerdir. Fikirsel olarak anlaşabilirler. Ancak aralarında cinsel açıdan ne ortak bir yön vardır ne de heyecan. Başak ağırbaşlı ve eleştiricidir.Kova ise eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Aralarındaki sakin ilişki kısa bir süre sonra ikisini de sıkmaya başlar.

Kova ile Terazi : Birçok konuda ortak ilgi alanları vardır. Hava grubunun bu iki elemanı ruhsal ve entellektüel konularda iyi anlaşabilirler. Lüks düşkünü oldukları bilinir. Sanat açısından da uyum ve düşünceleri iyidir. Ayrıca seksüel tipler olduklarından iyi uyuşurlar. Cinsel uyumları mükemmeldir.Yatak odaları iyi bir gelecek vaat eder.

Kova ile Akrep : Kovan'ın dışa dönüklüğüyle Akrep'in kıskançlığının bağdaşmasına imkan ve ihtimal yoktur. Son derece uyumsuz bir ikilidir. Aralarındaki cinsel uyumsuzluk da hatırı sayılır biçimdedir. Kova Akrep'in seks duyguları karşısında tamamen kayıtsız kalabilir. Buna kızan Akrep ise her fırsatta bunun intikamını alır. Son derece umutsuz ve alakasız bir ilişkidir.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.