Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi: 19.12.2016
Kova Uyumu

Kova ile Koç : Hükmedilmekten hoşlanmayan bu ikilinin anlaşmaları fazla zor olmaz. Koç'un liderliği ele alması Kova'ya batmaz. Çünkü heyecanlarında ve tutkularında ortak yönler vardır. Fikir beraberliği de yapabilen bu ikili cinsellikte olağanüstü uyumludur.Seks hayatları gayet güçlüdür. Bu konuda hem yaratıcı, hem de uyumludurlar. Uzun vadede umut vardır.

Kova ile Boğa : Kova sekse en doğal haliyle yaklaşır. Boğa ise kuralcıdır bu konuda. Cinselliğe düşkündür ama Kovan'ın pervasız tutumu hoşuna gitmez. Ayrıca Kova cinsel beraberlikte karşısındakinden fikri şeyler de bekler. Kovan'ın dışadönüklülüğü Boğa'nın işine gelmez. Sonuçta bu ikilinin cinsel olarak uyuşmaları imkansızdır denebilir.

Kova ile İkizler : Kova ,İkizler için bir denge unsurudur.İkizler'in heyecanlı yapısı da Kovan'ın hoşuna gider. Bu ikili birçok konuda çok iyi anlaşabilir. Cinsel hayatları da hoş maceralarla dolu ve gayet renklidir. Yatak odaları her türlü baskıdan uzak, tam kafalarına göre bir nizam içindedir. Diledikleri gibi sevişirler ve ilişkileri uzun vadeli olur.

Kova ile Yengeç : Kova, Yengeç'e oranla daha az ateşlidir.Yengeç ise sekse çok kıymet verir ve tutkuludur.Yengeç'in içine kapanıklılığı belirli bir zaman sonra Kova'yı sıkar. Kovan'ın dışa dönüklüğü ise Yengeç'in hiç hoşuna gitmez.Yengeç evine fazla tutkundur. Dolayısıyla bu ikilinin uyumluluğu kötüdür. Gerek fikir gerekse cinsel bakımdan anlaşamazlar denebilir.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.