Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi: 19.12.2016
Oğlak ile Yay : Olumlu bir ilişki değildir bu ikilinin ilişkisi. Çünkü Oğlak, emin adımlar atmaktan, sistemli işler yapmaktan hoşlanır.Yay ise sorumluluktan nefret eder ve maceracı bir burçtur. Bu ikilinin anlaşabilmesi mümkün değildir. Oğlak ,yerinde ve zamanında sevilmekten hoşlanırken Yay ,zaman ve mekan tanımaz. Cinsel açıdan da bu ilişki yürümez.

Oğlak ile Oğlak : İkisi de birbirlerine benzedikleri için yeniliklerden uzak, rutin ve tekdüze bir ilişki yaşarlar. Huyları birbirine benzer. İkisinin de aklı fikri parasal konulardadır. Gerek evlilik gerekse seks ikisi içinde sadece bir ihtiyaçtır. Bu bakımdan cinsel beraberlikleri de sırf usül yerine gelsin türündedir. Mantıkçı oldukları için de beraberlikleri uzun vadeli olabilir.

Oğlak ile Kova : Oğlak ile Kova anlaşamaz.Zira Oğlak gelenekçidir.Kova ise sınır tanımaz ve yenilikler peşindedir. Kova'nın alışılmadık seks yöntemleri Oğlak'ı etkilese bile Kova'ya ayak uydurması zordur.Cinsel açıdan uyumlu olduklarını söylemek zordur.

Oğlak ile Balık : Oğlak'ın partnerini güvende hissettirmesi Balık tarafından hoş karşılanacaktır. Balık, Oğlak'ı tavlamaya çalışırsa da Oğlak yatakta mutlaka yönetimi eline alacaktır. Bu da Balık'ın hoşuna gidecektir.. Böylece hem ruhsal hem de fiziksel yönden kurulacak olan cinsel ilişki bu ikiliye mutluluk getirecektir. Ayrıca bu ilişki uzun vadeli de olacaktır.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.