Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Oğlak ile Aslan : Oğlak, Aslan'a göre cinsellikte yaratıcı değildir. En büyük dezavantajları ikisinin de hükmetmek isteyişleridir. İkilinin birbirine uyumlu olduğu söylenemez. Huyları birbirine hiç benzemeyen bu ikilinin yaşamlarında beraber olması imkansız değil ama zordur. Bütün bunlara rağmen ikili yatakta anlaşabilir. Ancak ilişkinin vadesini kestirmek zor.

Oğlak ile Başak : Her ikisi de maddi ve titiz burçlardır. Bu bakımdan bu ikili birbiriyle kolayca anlaşabilir. Her ikisi de tutucu sayılır. Anlayışlı ve sadık olmaları da birbirlerine benzer. Seks anlayışları fazla gelişmiş değildir. Her ikisi de kuralcıdır bu konuda. Bütün bunlara rağmen bazen cinsel bakımdan uyumsuz olabilirler,ama bu geçicidir.

Oğlak ile Terazi : Oğlak ,Terazi'nin cinsel cazibesinden oldukça etkilenir. Ama bu uzun sürmeyecektir. Çünkü Oğlak'ın güvene ihtiyacı vardır ve Terazi ona bu güveni veremez.Terazi mesafeli olduğu için Oğlak duygularını ifade edemez. Bu ilişki kısa sürede bitebilecek türdendir. Belirli bir zaman sonra cinsellikte de aradıklarını bulamayan bu ikili uyumlu olamayacaktır.

Oğlak ile Akrep : Oğlak'ın sistemliliği ve yöneticiliği ile Akrep'in güçlü ve doyurucu cinselliğinin birleşmesinden iyi bur uyum tablosu çıkar ortaya. Akrep bu beraberlikte Oğlak'a göre biraz daha hükmedicidir ama bu durum Oğlak'ın hoşuna gider. Bu ikilinin yatak odası beraberlikleri tek kelimeyle mükemmeldir ve uzun vadede de devamlılık gösterir.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.